» » в Україні іде громадянська війна
Информация к новости
  • Просмотров: 462
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 11-11-2017, 07:25
11-11-2017, 07:25

в Україні іде громадянська війна

Категория: Civil War

От я лише не розумію, чому так важко признати очевидне? Чому сказати слова "в Україні іде громадянська війна", то щось неймовірне, зрадницьке, антинародне і антидержавне?
Це ж очевидний факт. Давайте ще раз згадаємо, як все відбувалось:
1. В результаті проплаченого Госдепом і "обіженими" українськими олігархами збройного повстання, відбувся антиконституційний державний переворот.
2. Частина громадян, які локально проживають в регіоні, який постійно і системно орієнтувався на співробітництво з сусідньою державою, який ментально ближче до неї, де не набули такого розвитку нацистські ідеї про "Велику українську націю", за підтримки (моральної, матеріальної, в тому числі і збройної та кадрової) тієї самої держави Росії, вчинили опір тій банді пройдисвітів, які захопили владу в Україні.
...
Де помилка?
Ну ладно, під час тих подій, було одурманення нав'язаними фантазіями про щасливе життя як у Європі. Ну ладно, взяли ви тих 30 срібняків і чесно відпрацювали на обіжених олігархів ті копійки, пострибавши за них на майдані.
Але ж вони кинули вас під кулі. І це ще не відомо під чиї!!! До цих пір не зрозуміло, хто саме вбив "Небесну сотню". Ви ж самі вже схиляєтесь до тієї ж думки, що і я, що то зробили ті ж самі, які на вашій крові пролізли у теплі кабінети і осідлали грошові потоки.
Ще залишився хтось крім СБУ-шного провокатора Ваня Васьков-а, хто сумнівається, що при владі мразі похлєще банди Януковича?
Ще є ті лицеміри, які і тепер будуть клястись мені, що їздили на Майдан за свої кошти і не їли там пєченьок від Вікторії?
Хто там про Крим кричить із задніх рядів? А це не ви кричали "чемодан, вокзал, Росія"? От і відповіли ви собі на питання про Крим.
...
В Україні громадянська війна. Я не Венедіктов і не Шарій. Мені до них, далеко. Але я як тоді, так і тепер вважаю, саме так - громадянська війна.
Ви хіба не розумієте, що це як правильний діагноз. Лише після визначення і визнання правильного діагнозу можна почати ефективне лікування.
Виходячи з діагнозу "громадянська війна", ми зможемо почати діяти (лікувати) нашу державу від тієї болячки, яку вона підчепила, переспавши із заокеанською та нашими завидівськими та їм подібними шльондрами.
Власне кажучи, я ж не є такий розумний і геніальний і всі рецепти вже виписані у так званих "Мінських угодах".
А саме цікаве, що ці угоди це те лікування, яке повинно було б бути проведене в Україні вже дуже давно - ще до державного перевороту.
Ще Вячеслав Чорновіл, який бачив всю проблемність і неоднорідність настроїв і менталітету нашої держави, називав федералізацію єдиним шляхом у еволюційному розвитку нашої держави. Звичайно, це у тому випадку, якщо ми б хотіли її зберегти. При федеративному устрої матеріальна цінність центральних органів державної влади різко нівелюється. А от роль територіальних громад сильно зростає. Це більш досконала і прогресивна форма державного устрою. Ідея Партії Регіонів "Сильні регіони - сильна держава", дискредитована окремими особами, які стояли на чолі цієї партії. Але ж сама ідея від цього не стала неправильною.
Ось про що нам варта замислитись, переглядаючи подібні відео. Нам пора ставити на місце тих крикунів, які є тупорилими баранами, яких лише і навчили, що при будь-якій незрозумілій ситуації, кричи "Слава Україні!"
Думаю, з такими думками нам треба рухатись до... Ні! Ніяких більше майданів! Досить нам було потрясінь. У нас є нормальні цивілізовані процедури зміни політичних еліт - вибори. А от на виборах треба зібрати залишки своїх мозгів і навіть взявши ті нещасні 200 гривень і кіло гречки, віддати свій набагато дорожчий голос за того, хто буде мислити не про те, як "мінімізувати податкове навантаження" в офшорах, а як увійти в історію України справжнім лідером багатонаціональної і мультикультурної держави.ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1477783088937559/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.