» » "А що, Янукович кращий?"
Информация к новости
  • Просмотров: 517
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 4-03-2018, 07:53
4-03-2018, 07:53

"А що, Янукович кращий?"

Категория: Криминал / Политика

"А що, Янукович кращий?"
...
Це питання, як домашню заготовку, задають мені всі бидлобабуїни, які до цих пір не готові звернутись до поліції із заявою про явку з повинною за вчинення злочину, що полягає у сприянні та активній участі у державному антиконституційному перевороті 2014 року.
А я в черговий раз відповім, що вважаю Януковича зрадником народу України, бо він не виконав обов'язок гаранта Конституції і не вжив всіх необхідних заходів не лише по захисту конституційних прав та свобод українців, а й державного суверенітету. Він справді самоусунувся. А повинен був у відповідності до своїх повноважень та обов'язків рішуче припинити той злочин, який було вчинено іноземними агентами з використанням найбільш відсталої і тупої частини населення України.
Тим самим він створив підгрунтя для приходу мразєй, більших ніж він сам.
І правильно роблять, що судять Януковича! І правильно, що за державну зраду! Бо ця бездіяльність в той час, коли треба було вогнем і мечем, акі Мінін і Пожарський, діяти, він показав, що насправді є боягузом і ні грама не лідер держави та нації.
...
Але на це питання я відповідаю саме після того, як мені вже в котре доводиться тицяти майдаунськими рильцями в те гамно, яке вони наклали після себе. І от це рагульйо до цих пір ходить з гордо піднитими головами? Да ви бидлота, яка повинна на мій погляд бути піддана хімічній кастрації, щоб уникнути вашому розмноженню. Бо і виродків своїх ви ростите та виховуєте в такій же бидлячій нацистсько-ненависницькій ідеології.
І не кажіть мені, що "революція продовжується". Вашу революцію ваші ж пастирі вчора розігнали так, що аж гай шумів. А ви собі сидите на попі рівно і навіть не особо тявкаєте. І це при тому, що вам би якраз і прибрати за собою, як алкашу своє блювотиння, після чергової попойки. Аааа.... Слава нації?! Героям слава?!
...
Мені здалось, чи ви вже кричите це якимось захриплим голосом?! Газ прикрутили? Мерзнете? А посміли б не прикрутити! Вам його, за ваші "подвиги", взагалі треба би відімкнути, а плату і далі знімати.
Решті ж людей, які стали заручниками вашого служіння заокеанським авантюристам та місцевим бандитам політикам, треба не лише відкрутити газ на максимум, а ще й перестати за нього платити, бо вже просто злості не вистачає спостерігати, яку лицемірну клептократичну мерзоту ви привели до влади.ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1584874371561763/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.