» » "Во всє тяжкіє" по-мукачівськи
Информация к новости
  • Просмотров: 525
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 30-12-2018, 09:55
30-12-2018, 09:55

"Во всє тяжкіє" по-мукачівськи

Категория: Криминал / ПолитикаВи дивились серіал "Во всє тяжкіє"?
Історія там про те, як шкільний вчитель стає супер-пупер виробником наркотиків, ну і т.д.
http://smotri-filmi.cc/414-vo-vse-tyazhkie-1-hd.html
Приблизно про те саме мова пішла і в переписці, про яку мені стало відомо вчора.
З однією лише відмінністю, наркотики ніхто в кадрі не показав. Є лише згадування про них. Ну, скажете ви, а в чому ж тут сенсація. Про наркотики пишуть майже щодня. Все вірно, але не щодня лунають звинувачення в тому, що ви стали мукачівським Хайзенбергом (Уолтером Уайтом).
А саме це і відбулось, коли буденний срач у ФБ, переріс у звинувачення у вчиненні важкого злочину.
Фактично, місцевого політика, лідера перспективної політичної сили, Івана Чубирка, публічно звинувачено у тому, що він являється місцевим наркобароном. Але ж у Мукачеві уже є один барон, циганський барон. Цей титул по праву, на мою думку, належить Андрію Балозі, який по сумісництву, у вільний від придворної суєти час, підробляє мером Мукачева.
Двох баронів Мукачево не прокормить.
Та коли я почав розбиратись детальніше, то виявилось, що благородний титул приписаний Чубиркові абсолютно безпідставно. Ну, рєбята, якщо так піде й далі, то у нас тут розведеться всяких титулованих осіб, як собак нерізаних.
Ми цього допустити не маємо права.
Не встиг я висловити своє обурення появою новоспеченого барона, як він і сам відхрестився від цього титулу. Виявилось, що йому чужого не треба, але і своїм він не поступиться. Не готовий поступитись Іван Чубирко своєю честю та гідністю. Через це і звернувся до поліції з проханням притягнути до відповідальності того, хто от так просто "дарує" придворні титули особам, які хоч і мають відношення до Завидова, звідки родом наш циганський барон, та все-таки є вихідцем з простої, нетитулованої родини сільської інтелігенції.

...
А тепер про нецікаве.
Слід розуміти, що відкрите, публічне, завідомо недостовірне звинувачення у вчиненні важкого злочину - теж злочин. Не треба от так ляпати язиком. В 9 випадках з 10, обвинувачуваний просто покрутить вказівним пальцем біля скроні. Однак, Іван Чубирко є амбітний політик, який відповідальний не лише перед собою та своєю родиною, він відповідальний і перед своїми однопартійцями. А тому, його реакція мала бути цілком прогнозованою. На жаль, Іван Марінов не прорахував всі можливі наслідки такого патякання, чим і заробить, цілком імовірно, на відповідне покарання.
...
Запасаймося попкорном...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.