» » Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Информация к новости
  • Просмотров: 2 043
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 14-12-2017, 05:00
14-12-2017, 05:00

Перше питання до мера, Андрія Балоги.

Категория: Информация / Политика

"Мені тринадцятий минало.
Я пас ягнята за селом..." - Тарас Григорович Шевченко
....
Кобзар тут пише про те, як йому минав тринадцятий рік, а у мене минало тринадцяте грудня.
І ягнят я не пас. Я думу думав.
Ще з самого ранку ламав голову, але нічого путнього не приходило в неї.
Я тут такого туману вам напустив, що сам став заручником своєї загадковості, так як розумів, що продукт, який доведеться подати на ваш суд має бути вартий всього того пафосу.
До речі, сьогодні минуло рівно сім місяців з часу моєї публікації від 13 травня 2017 року.

http://www.nosaliuk.pp.ua/main/293-nyanyu-za-chto.html

https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1317292961653240/
Якщо ви забули про що там ішлося, то можете перечитати, або я вам тут коротенько нагадаю.
Я писав про те, що потратив день на те, щоб більш глибоко зануритись у вивчення питання про минуле нашого міського голови Андрія Балоги.
От я і перечитав інформацію, яку він вказав про себе та вирішив глянути на ті міста і місця, про які говорилось у поданих автобіографічних даних.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Виявилось, що місто Ролла, що у Північній Дакоті надзвичайно маленьке. Там всього лише одна школа.
Я тоді засумнівався, що наш майбутній мер і справді там вчився. Також я зазначив, що там немає ніякого університету.
Після жвавого обговорення тієї публікації, я побачив, що ця тема зацікавила не лише мене. Інформацію передрукували і декілька засобів масової інформації.
А раз таке діло, то я вирішив копнути ще глибше.
Я познаходив всі можливі електронні адреси закладів міста Ролла і направив туди листи із запитами, чи відомо їм щось про те, що у їхньому місті жив Андрій Балога. Нажаль, по сьогоднішній день, мені так і не надійшло жодної відповіді.
Паралельно, на те питання, що я підняв у публікації, однією людиною, близькою до пана Андрія, мені було вказано, що я невірно порозумів інформацію з біографії, і мова іде про університет Північної Дакоти, який знаходиться у місті Гранд-Форкс (а не у Роллі).

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Перше питання до мера, Андрія Балоги.


І тут я мав би зковтнути, бо мене ткнули носом у очевидне непорозуміння, яке я сам і допустив. Та цей факт породив у мене інше запитання: чому б просто не оприлюднити фото диплому університету?! Це ж одразу би зняло всі питання і заткнуло би багатьом роти.
Один мій знайомий висловив припущення, що мовляв "вони хочуть показати, що не опускатимуться на рівень Носалюка..." Ну, думаю, добре... Нехай не опускаються. Я не гордий - можу і сам піднятись і побороти лінь)))
Отже, розчарувавшись у мешканцях міста Ролла, я місяць тому вирішив випробувати вдачу і почав шукати підтвердження про вищу освіту нашого мера.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Я з легкістю знайшов сайт університету. http://und.edu/
Я прошерстив його вдоль і в поперек. Робив різноманітні запити через пошукову систему сайту та через інші пошукові системи. Однак жодного згадування про те, що Андрій Балога навчався в UND (University of North Dakota) я не знайшов.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Та я розумів, що цього може бути недостатньо. Відсутність запису на сайті, ще не означає, що студент не вчився в цьому учбовому закладі.
Був правда один момент:
Саме в той час, коли Андрій Балога за даними з його біографії вивчав бізнес і економіку в UND, одна зі студенток університету проводила там "український вечір".

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Вона розповідала їм про Україну, частувала борщем, Демонструвала український національний одяг. Я вже вирішив, що мені пощастило, і я, звичайно, знайду фото, де наш Андрій у вишиванці презентує Україну разом з колегою по навчанню. Нажаль, ні... Його там не було. Чи просто фото не було. Тоді я вирішив знайти ту дівчину. Однак соцмережі видали мені величезний список осіб з таким прізвищем та ім'ям (досить поширені). А тому опрацювати стільки профілів було б вкрай обтяжливо.
Я вирішив спробувати інший шлях.
Знайшов українську фірму, яка організовує навчання в UND для українців.
Зателефонувавши туди, я дізнався, що вони лише готують майбутніх студентів. Самі ж вони мають опосередковане відношення до UND. Немає у них і інформації про те, хто з наших співгромадян навчався в цьому університеті.
Однак, дівчина з тієї фірми була досить люб'язною, і підказала мені, в якому напрямку мені слід рухатись.
Вона прямо в телефонному режимі скерувала мене на розділ ALUMNI (випускники) на сайті UND.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Я отримав чергову надію на те, що мені таки вдасться щось дізнатись.
Та я перелопатив майже всі сторінки цього розділу, однак так і не знайшов про Андрія Балогу жодного слова.
Тоді я спробував зареєструватись на сайті і отримати доступ до закритого сервісу, що надає можливість пошуку одногрупників.
Я заповнив всі форми.
Однак, при спробі доступу до пошукової форми, відображалась інформація, що пошук стане можливим, коли мій профіль буде перевірено адміністрацією. Зрозуміло, що мою реєстрацію згодом було скасовано, так як я не був студентом UND.
У мене вже почали опускатись руки і я зробив останню спробу - вирішив піти навпростець.
Справа в тому, що у цього університету є деяка специфіка. Може для американських ВУЗів це й типово, але для українських це дійсно незвично і нетипово.
Випускники UND після закінчення університету підтримують досить тісні стосунки між собою. Вони навіть створили організацію що об’єднує бувших студентів UND. Ця організація досить серйозна і з досить розгалуженою організаційною структурою. Штат адміністрації там сильно роздутий...)))
А раз таке діло, подумав я, то вирішив написати всім тим людям запити. А може хто і відповість.
Досвід з мешканцями Ролли, давав небагато надії, однак мені більше нічого не приходило в голову.
Я написав більш ніж трьом десяткам людей.

Залишилось лише чекати.
І, о чудо! Через три дні мені прийшла відповідь! І не від кого-небудь, а від директора по публікаціям та зв'язкам зі ЗМІ, пана Міло Сміта.

Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Перше питання до мера, Андрія Балоги.
Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Його відповідь була короткою: "Andriy Baloha did attend the University of North Dakota from 2005-2011, majoring in Business Economics. University records, however, do not show him receiving a degree from UND. "

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Що в дослівному перекладі означає: "Андрій Балога відвідував Університет Північної Дакоти в 2005-2011 роках по спеціальності "Економіка бізнесу". Університетські записи, однак, не містять факту отримання ним ступеню від UND".
Висновки робіть самі. Як, чому, що трапилось, що навчаючись в університеті Андрій Балога так і не отримав диплом цього закладу? Багато може бути питань. Я уже стомився шукати на них відповідь самотужки. Може вже ви самі запитаєте про це все у нашого мера?

Перше питання до мера, Андрія Балоги.


Знаючи, що саме сьогодні і завтра мер міста Мукачева Андрій Балога, відповідатиме на питання мукачівців під час зустрічей, задам йому перше питання:
"Пане Андрію, ви і надалі продовжуватимете наполягати, на тому, що маєте вищу освіту за спеціальністю "Бізнес і Економіка", яку ви начебто здобули в Університеті Північної Дакоти?"

ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1508046292577905/

Метки к статье: балога андрій мер мукачево північна дакота університет

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.