» » Пост скриптум (справа про неіснуючий диплом)
Информация к новости
  • Просмотров: 517
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 16-12-2017, 10:15
16-12-2017, 10:15

Пост скриптум (справа про неіснуючий диплом)

Категория: Информация / Политика

Позавчора дискутував про те, чому немає обговорення того факту, що мешканці Мукачева зіштовхнулись з викриттям чергового обману цієї "нової" команди молодих "реформаторів", яка перемогла у нашому місті на останніх місцевих виборах.
https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1508046292577905/
Пост скриптум (справа про неіснуючий диплом)


Однією з версій, яку я висловив, та, що людям не дуже притаманно визнавати свої помилки та ще й публічно.
Це як із майданними стрибунцями. Багато ми бачимо тих, хто стоїть на колінах, посипає голову попелом і кається у тому, що приклав руку до розвалу держави?!
Так і тут - мукачівці, глибоко в душі, соромляться того, що обісрались, але намагаються не подавати виду, хоч і вонить від них нестримно.
Владимир Мерцин (Володимир Мерцин) у своєму коментарі назвав це дисонансом від невідповідності очікуваного та отриманого.

Пост скриптум (справа про неіснуючий диплом)


Так, все вірно. Саме робота команди під головуванням Андрія Балоги по подальшому розграбуванню Мукачева і викликала цей дисонанс.
Я переконаний, що так само як "отруєння" Ющенка, так і "американський диплом" малого Балоги, додали йому голосів і дозволили перемогти на виборах. А виявилось, що обидва ці випадки, це просто обман.
І залишився би цей обман невикритим, якби не той, згаданий Мерцином, дисонанс - дисонанс між нашою уявою про рівень свідомості випускника "західного" університету і реальними справами, які тянуть максимум на випускника МГУ (Мукачєвскага государствєннага унівєрсітєта).
Пане Мерцин, коли мені збрехали про щось, то я вже і решті не дуже вірю.
Виявивши брехню про диплом UND я вже лінуюсь і не бачу в цьому сенсу, з'ясовувати: по якій справжній причині запроторив сина тато-Балога у Роллу (Задрищенськ по-американськи)? Чому його треба було ховати так далеко, подалі від людського ока? Чому недовчився малий в Університеті? Що то за екстерном-здобута освіта в Мукачівській гімназії? Наше управління освіти напевно дуже ржало з того, коли це прочитали. Вони ж то знають систему нашої середньої освіти... Які екстерни? Шо ви мєлітє?!
А от у чому я справді переконаний, це у тому, що Андрій Балога має єдину справжню освіту - татову Завидівську! І основоположний принцип її закладений у фамільному гаслі "Бери побільше - ховай подальше!"
Пост скриптум (справа про неіснуючий диплом)


ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1510351989014002/

Метки к статье: балога диплом університет північної дакоти ролла освіта екстерном

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.