» » Так і до федералізації не далеко!
Информация к новости
  • Просмотров: 1 400
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 3-01-2018, 07:02
3-01-2018, 07:02

Так і до федералізації не далеко!

Категория: Информация / Спорт/Культура / Политика

Особисто я, являюсь переконаним прибічником федеративного устрою такої держави, як Україна.
Навіть герб України (щойно про це подумав), також чимось демонструє цю модель, яка склалась історично.

Так і до федералізації не далеко!


Погляньте. Ми маємо західну Україну, Центральну, Східну, а внизу Крим. Звичайно, це груба модель, бо навіть у нас, в Західній Україні, Закарпаття за своїми політичними та національно-культурними поглядами (традиціями) відрізняється від прилеглих до нього областей.

Крім того, як на мене, справжню демократичну модель розвитку суспільства, можна реалізувати лише тоді, коли демократія починатиметься знизу. Саме "міцні регіони" (члени федерації) і повинні утворювати в кінцевому рахунку "сильну державу". На жаль, ця ідеологія була спотворена і не доведена до логічного кінця Партією Регіонів. Скоріш за все тому, що не мала на меті цього робити, а лише імітувала цей курс розвитку.

Я ж підтримую ідею розвитку суспільства саме через розвиток самоврядування починаючи з таких дрібних утворень, як існуючі ОСББ, міські та сільські Ради, Обласні Ради, як найвищий орган члена майбутньої федерації. Паралельно, повинна існувати гілка виконавчої влади (губернатори). Повинні обиратись прокурори, начальники поліції.
Як не дивно, але я за Муніципальну поліцію! Звичайно, не у теперішньому її вигляді. Вона повинна формуватись з професіоналів і мати набагато ширші повноваження.
І т.д., і т.п.

З чого починати? З малого! З тих кроків, які здатні змінити нашу свідомість на низовому рівні. І відбуватись це повинно з нашої ініціативи, а не з ініціативи "верхів". Бо віри їм нема!

Ми з Васільєвим не зговорились. Схоже, що ми відчуваємо ситуацію однаково, незалежно один від одного.Погляньте, як гарно він підводить нас до того, що для покращення нашого життя, нам потрібно почати міняти щось самим. Я описав свій варіант і своє бачення. Ви ж можете висловлювати своє. Головне, щоб ми перестали бути паствою - стадом баранів, яке ростять, стрижуть і ведуть на забій.
Ми маємо диктувати те, як нам жити далі!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.