» » Почта, телефонь, телеграфь
Информация к новости
  • Просмотров: 682
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 30-10-2018, 07:00
30-10-2018, 07:00

Почта, телефонь, телеграфь

Категория: Информация / Civil War / Политика

Наприкінці 2013-го, на початку 2014-го років, в Україні відбулась так звана "Революція гідності".

Почта, телефонь, телеграфь


На моє переконання (тут і надалі, я висловлюю свої думки та погляд на всі події що відбувались, відбуваються та відбуватимуться), до влади в нашій державі в незаконний спосіб прийшла група осіб.

Почта, телефонь, телеграфь


Вони мали б чудово усвідомлювати, а якщо ні, то інтуїтивно відчувати, що наслідки їхньої незаконної діяльності равно чи пізно будуть переглянуті. Ця ревізія може відбутись при справжній зміні влади України вже на наступних двох виборчих процесах, які мають відбутись у 2019 році.

Наслідки такого аналізу важко спрогнозувати. Очевидно, якщо пустити цей процес на самоплив, то ризик того, що за результатами діяльності вищих посадових осіб держави в період 2014-2019 років, будуть порушені численні кримінальні справи.

Почта, телефонь, телеграфь


А тому, найважливішим завданням цієї влади є будь-якою ціною, у будь-який спосіб, залишитись керувати державою на наступну каденцію (в теорії на 5 років).
З цією метою, під видом проведення реформ, було "відреформовано" судову систему держави.

Почта, телефонь, телеграфь


Також здійснено "реформу" міліції в поліцію.

Почта, телефонь, телеграфь


Говорять про те, що проведено реформу в Прокуратурі.

Почта, телефонь, телеграфь


Перші ластівки, а точніше, чорні ворони, таких реформ ми вже маємо можливість спостерігати.
Однак, по аналогії з тим, як було спотворено слова Леніна, просто в угоду тому, щоб вислів звучав більш мелодійно, влада на стільки захопилась руйнацією, вибачте, реформою правоохоронної системи, що розпочала відкритий наступ і на адвокатів та адвокатуру України.

Почта, телефонь, телеграфь

Почта, телефонь, телеграфь

Почта, телефонь, телеграфь


Однак, якщо попередні структури, в силу своєї підпорядкованою владі позиції, здались практично без бою, то з адвокатурою не все так гладко виходить.
За останні роки, за рахунок грамотної системної роботи, керівництву адвокатури на всіх рівнях, вдалось вибудувати досить струнку модель її самоврядування, яка робить її самостійною, незалежною, "консолідованою та монолітною", - як любить повторювати один з регіональних лідерів адвокатури України, Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

Почта, телефонь, телеграфь


За таких передумов, погано прорахувавши всі можливі наслідки, Українська сучасна влада, вчинила саме так, як і з попередніми державними правоохоронними структурами - до Верховної ради України було подано законопроект №9055, який повністю руйнує модель адвокатури, яка діє на сьогоднішній день, і яка довела свою ефективність.

Сподіваючись на те, що вдасться тишком-нишком "протягнути" цей законопроект, влада не врахувала того фактора, що має справу з тими людьми, чия професія передбачає глибоке знання Законів та основною діяльністю котрих є захист прав та законних інтересів громадян.

Тому не дивно, що адвокатська спільнота єдиним, монолітним фронтом виступила проти прийняття у чинній редакції Законопроекту №9055.

Натомість, було розпочато роботу по підготовці альтернативного законопроекту.

Почта, телефонь, телеграфь


Однак, розуміючи всю безпринципність теперішнього керівництва держави, адвокатські спільноти та їхні лідери не сподіваються на те, що з ними будуть грати відкрито та по правилам.
Тому, для того, щоб унеможливити підкилимне прийняття 9055-го, адвокати ініціювали широке обговорення правових норм, які пропонуються у згаданому Заканопроекті.

Такий форум пройшов нещодавно і у місті Києві. Під час круглого столу, організатором якого 25 жовтня 2018 року виступила Всеукраїнська професійна спілка адвокатів України спільно з Радою адвокатів Закарпатської області, звучало багато думок, але всі вони зводились до одного - у чинній редакції цей Закон приймати не можна.Схоже, що до списку державних органів, які чинна влада вже підім'яла під себе, з метою збереження Status quo, навряд чи вдасться додати ще й незалежну, самоврядну Адвокатуру України.


Сергій Носалюк
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.