» » "Тітушка" в кріслі керівника Мукачівської Райдержадміністрації
Информация к новости
  • Просмотров: 1 211
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 20-03-2019, 08:10
20-03-2019, 08:10

"Тітушка" в кріслі керівника Мукачівської Райдержадміністрації

Категория: Информация / Криминал / Политика

Найбільше, що мене сьогодні засмутило та здивувало, це не те, що в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації в присутності близько 40-а свідків вчинив злочин, а те, як на ці події відреагували мої колеги з М-Студіо - вони мовчали, неначе води в рот набрали.
...
Сьогодні вранці я отримав редакційне завдання від свого шефа, редактора видання "Наша справа", депутата Мукачівської міської ради Юрій Кравчук, про інформаційне висвітлення наради за участю в.о. голови РДА, яка була запланована на 9-ту годину і повинна була проходити у великому залі будівлі Мукачівської районної ради.Я прибув на місце завчасно, о 8 годині 50 хвилин.При вході до зали стояла начальник організаційного відділу, у якої я поцікавився, чи потрібна на цей захід акредитація.
Вона повідомила, що ні, не потрібна.
Тоді я увійшов до зали, де вже зібрались керівники структурних підрозділів РДА та керівники різноманітних держустанов району. Всього було біля 40 присутніх.
Також я помітив знімальну групу М-Студіо (оператор та журналіст). Я поцікавився у них, чи проводилась якась попередня акредитація. Вони сказали, що ніколи на таких заходах у РДА акредитацію не проводили.
Я зайняв місце у другому ряду поруч з колегами.
За дві хвилини 9-та, до зали увійшов Токарь і направився прямо в наш бік зі словами "Що тут роблять сторонні?"
Виявилось, що він мав на увазі саме мене.Він підійшов впритул до мене і нахилившись сказав мені, щоб я вийшов.
Я повідомив йому, що я представляю ЗМІ. На це в.о. голови РДА сказав, що "зараз мене викине звідси". Коли я зрозумів, що в мій бік почали лунати погрози, я намагався увімкнути камеру щоб задокументувати злочин посадовця.
Токарь не дав мені цього зробити вхопивши мене за руку і додав, що "зараз мене уриє", "наб'є мені морду", "засуне мені камеру в сраку". Він не шепотів! Він говорив голосно, абсолютно не соромлячись того, що його чує понад 40 присутніх. Крім в.о. голови РДА до мене також підійшов сумнозвісний керівник апарату РДА Чекан, який також, разом з Токарьом, почали мене виштовхувати з залу. Я зрозумів, що цих двоє чиновників прямо на місці, в сесійній залі Мукачівської райради, готові до фізичної розправи наді мною, а тому не став чекати втілення їхніх злочинних намірів і самостійно вийшов. Вже за дверима викликав поліцію.
Хамство та погрози журналістам з боку чиновників, стало нормою сучасної України. Шкода, що журналісти перетворились у слухняних лакеїв. 
Не дивно, що і знімальну групу М-студіо поперли із зали приблизно через 2-3 хвилини. 
Цікаво, вони хоч пручались? Чи слухняно зібравши свої лахи, мовчки вийшли?
Ганьба вам, "колеги" з М-студіо!
...
Наразі, я подав заяву до поліції.
Враховуючи особу, яку я звинувачую у вчиненні злочину, я роблю висновок про реальну загрозу моєму життю та здоров'ю.
Обтяжливими обставинами слід рахувати те, що я знаходився при виконанні службових обов'язків журналіста, а також те, що ці погрози звучали через та на ґрунті виконання мною своїх службових обов'язків.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.