» » Марценюк, Сенина, "Укргазбанк" - виборче організоване злочинне угрупування
Информация к новости
  • Просмотров: 1 931
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 11-04-2019, 07:11
11-04-2019, 07:11

Марценюк, Сенина, "Укргазбанк" - виборче організоване злочинне угрупування

Категория: Информация / Криминал / Политика

Черговий злочин у виборчому процесі, на задньому плані якого, знову промайнула постать Міши Сенини.


Міша Сенина - чоловік Марини Марценюк, голови ОВК ТВО №69. 
Слід розуміти, що до самої комісії він не має ніякого відношення. Відповідно, Міша не має права будь-якого доступу до документів ОВК. 
Однак, саме в розпал моєї розмови з представником банку "Укргазбанк", Міша входить до банку з коробкою, яка дуже схожа на ту, яку ми видавали членам ДВК, проходить у кабінет начальника відділення банку, залишає там коробку та виходить.


При цьому самої начальниці відділення в той час на роботі не було. Тобто, Міша почуває себе як дома не лише в ОВК, а й у банку, який дивним чином пов'язаний з ОВК.
Напередодні, завдяки члену ОВК Олеся Габовда, я отримав фото дивного договору, який підписала Мішина дружина, Марина Марценюк від імені окружної виборчої комісії.
Наголошу, що такого права вона не мала. Справа в тому, що я, передбачаючи наявність злочинних намірів у родини Сенини-Марценюк, ініціював прийняття окружною комісією Постанови, згідно якої, всі договори, які Голова складає від імені комісії, повинні бути затверджені на засіданні комісії. Це зроблено для того, щоб унеможливити неправомірні дії Марини Марценюк. Однак, це її не зупинило.

Згідно підписаного нею договору, всі члени ДВК (а це понад 2 000 осіб) повинні отримувати виплати заробітної плати через рахунки, які відкриваються їм у відділенні Укргазбанку.
Зауважу, що ні від кого з членів ДВК, як і від членів ОВК, не було отримано дозволу на те, щоб їхні персональні дані були передані третім особам, в тому числі і будь-яким банкам.
Крім того, за всі роки, виплата зарплат членам ДВК здійснювалась через голів ДВК, які під відомість на підставі договору про матеріальну відповідальність, виплачували гроші за місцем знаходження ДВК. А тепер виходить так, що без відому людей їм пооформлювали картки та рахунки в банку. Як ви можете почути, це ставиться як необхідна умова, бо "інакше ви не отримаєте грошей". Тобто людей вводять в оману і шахрайським способом оформляють на них банківський продукт.
Слід розуміти, що округ №69 включає в себе в тому числі й деякі населені пункти Іршавського та Берегівського районів, частини Мукачівського району та все місто Мукачево.


Тепер виходить так, щоб замість того, щоб один раз розписатись у зарплатній відомості, двом тисячам членів ДВК треба буде спершу скласти договір на банківське обслуговування з нав'язаним їм банком, а потім ще попіклуватись про те, де і чк зняти кошти з картки, про яку вони зовсім не просили.
Представник банку уникає розмови про те, чи передбачена у банку бонусна програма за залучення клієнтів, однак, чує моє серце, що Міша і Марина не даремно так підсуєтились.
Але, це вже розбиратись відповідним компетентним органам.
В свою чергу, я подав до ОВК заяву, де попросив виплатити мені зарплатню в традиційний спосіб - готівкою.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.