» » Подія номер один 2017 року
Информация к новости
  • Просмотров: 441
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 28-12-2017, 07:06
28-12-2017, 07:06

Подія номер один 2017 року

Категория: Религия / Civil War / Политика

Якби я пройшов повз цієї теми, це означало б, що я вже в Австралії і проблеми українських індійців австралійського шерифа не....
Віктор Медведчук не чужа людина для Закарпаття. У свій час він був народним депутатом, який представляв нашу область у Верховній раді. Потім всім відомий конфлікт з нашим феодалом Балогою. Потім клеймо, яке системно ліплять на нього всі кому не лінь, мабуть вважаючи, що це щось ганебне - "Кум Путіна"... І ще багато-багато чого.
...
До речі, я саме в цю мить задумався над цим поняттям "Кум". Я ж вірно розумію ваші сюжетно-рольові ігри, що кум це той, хто держав дитину під час хрещення (і батьки самої дитини)? Той, хто привів її у лоно церкви і до Бога? Це таїнство, яке вершиться не на Землі а на Небесах?! Тобто кумами вважаються фізіологічні і духовні батьки дитини?!
Ну да, це ж страшнючий злочин... Справді заслуговує на засудження...
Але це так, ліричний відступ.
...
Однак від християнства, типового для України, перейду до буддизму, типового для "родини".
Так от у буддизмі є поняття "карми". Простою мовою (дуже спрощеною...!!!) це своєрідний баланс між добром і злом, який чинить людина. І от що б не натворив Медведчук, остання його велика справа, це величезний плюс у його карму. І яких би він "дєлов" не натворив, як реальних, так і тих, що йому приписують колишні друзі, а тепер закляті у Тібеті вороги, повернення додому біля чотирьохсот військовополонених, з верхом покриє всі грішки.

Подія номер один 2017 року


P.S.: влада України відпустила чомусь не 306 чоловік, а 237. Думаю, що це ще буде предметом детального обговорення.

ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1520487511333783/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.