» » Никто не забыт! Ничто не забыто!
Информация к новости
  • Просмотров: 644
  • Автор: seryjvolk
  • Дата: 30-01-2018, 07:40
30-01-2018, 07:40

Никто не забыт! Ничто не забыто!

Категория: Спорт/Культура / Политика

Буквально вчора Вікторія Росул опублікувала звернення директора ТРК "М-студіо" Володимира Шубця.
Не знаю, що почули в ньому ви, шановні члени групи, але для мене основним месиджем цього звернення, були слова "не варта забувати!"
І от тут я з паном Володимиром згідний.
Дійсно, всім мешканцям Мукачева не варта забувати , та й самому би пану Володимиру теж слід не забувати.
Хоча, це взагалі не біда. Якщо ви випадково забудете, то ми обов'язково вам нагадаємо. Я, так вже точно нагадаю.
...
Але спершу задам уточнююче запитання, пару запитань: від коли ви, пане Володимире, стали такий борзий? З якого часу ви так розпереживались за чистоту ефіру каналу М-студіо? ... за відстоювання інтересів мешканців Мукачева? ... за чесність? ... справедливість? Що такого трапилось у вашому житті, що ви так, не побоюсь цього слова, РАДИКАЛЬНО, змінили свою точку зору. Бо ще донедавна ви спокійнісінько, навіть дещо інтимно, обслуговували і лобизали задниці Балогівсько-Петьовкінського клану, та ще й робили то так смачно, з таким заповзяттям, що бризки вашої слюни розлітались ефіром ТРК М-студіо по всім усюдам Закапатської області.
Шо такоє? Шо ся стало?
Може якийсь стрес трапився? Ну розкажіть же нам. Бо без правдивої, чесної інформації, нам доводиться лише фантазувати і малювати фантастичні, мало наближені до реальності, картини.
Одна з таких фантазій та, що зміни у вашій свідомості відбулись не стільки через переосмислення своєї маріонеткової ролі, як те, що ви отримали по писку від одного з баринів. Невже він так вас плеснув, що щось у мізках пошкордив? Чи навпаки, на місце щось скочило? А?
А може причиною стало те, що один з мукачівських кровосісів розсваривсі з іншим таким же самим, після чого вам, як тій мавпі, довелось обирати до кого би вам пристати, до розумних, чи до красивих?
А може це ще щось? Насторажує те, що ви позиціонуєте себе як член РПЛ. Для несвідущих поясню, що РПЛ, це Радикальна Партія Ляшка. То ж у мене є і третя версія, що воспилали ви нестримною любов'ю до радикальних ідей цієї політичної сили, полишивши напризволяще двох своїх попередніх духовних наставників.
З тексту вашого звернення зрозумілим стає лише те, що ви ну прям як Його Шоколадність, сказали "остаточне прощавай" одному з відгалуджень "сімейного клану". А як що до іншого?
Чи все таки, в тіхаря, полюбляєте в тайні від РПЛ сходити наліво під крило до дяді Васі?
...
З пам'яттю, як бачите, погано не у всіх. Але ви не турбуйтесь. Якщо щось, то завжди знайдеться хтось, хто нагадає мукачівцям і про вашу історію бойової слави, і про Балогівську, ну і про Петьовкінську. Бо тут уже почали нам ненав'язливо лапшу на вуха вішати, мовляв це антиподи, інь і янь мукачівського клану. Ні Дорогенькі, всі ви там одним миром мазані!ФБ: https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1551426091573258/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.